KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759080
nr 1575 9080
Maurice Moberg
(1923-2014), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 30x36 cm
Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:19:20
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
Maurice Moberg
Läs mer om Maurice Moberg